Bir Ege Kahvaltısı

bir ege kahvaltisi altinoluk

Altınoluk'ta muhteşem ''Bir EGE Kahvaltısı'' sizi bekliyor. Kendi zeytinliklerimizden ürettiğimiz zeytin ve zeytinyağlarının yanı sıra, Ege'ye has bir çok kahvaltılık ürünler ile size unutamayacağınız bir serpme kahvaltı sunuyoruz. Ege'deyseniz güne Bir EGE Kahvaltısı ile başlamalısınız. Ayrıca kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz onlarca taptaze kahvaltı ürününü günün ilk ışıklarıyla sizlere servis etmek üzere özenle topluyoruz. Altınoluk - Küçükkuyu arasında (Beyza Otel Karşısında) bulunan Kanyon Zeytin & Zeytinyağı butiğimizin yanında yeralan, ''Bir EGE Kahvaltısı'' sizlere Ege'ye özgü serpme kahvaltıyı, olabildiğince zengin bir menü ile sunabilmek amacıyla sizlere hizmet vermekte. YAZ - KIŞ açık olan ''Bir EGE Kahvaltısı'' internet ağı, kolay ulaşım imkanı, otoparkı ve sizi yormayan sade dekoruyla bölgenin en çok tercih edilen mekanlarından.


SİZİ MUHTEŞEM VE DOĞAL KAHVALTI İLE BULUŞTURUYORUZ


Kendi ürettiğimiz zeytin ürünlerini ve ev yapımı tamamen doğal ve lezzetli diğer kahvaltı ürünleri ile size muhteşem bir kahvaltı keyfi yaşatmanın sözünü veriyoruz...


Peki nasıl ulaşabilirsiniz?


ULAŞIM ve İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


Küçüksu Mah. 9 Eylül Cad. No: 30 ALTINOLUK BALIKESİR.


Rezervasyon için ise 0 266 396 22 99 No'lu telefondan yada 0 541 252 69 66 Whatsapp rezervasyon hattımızdan bize ulaşarak rezervasyon yaptırmanız da çok kolay.


Güne güzel bir başlangıç için BİR EGE KAHVALTISI ' na bekleriz.